Termín nejbližšího závozu nebo osobního odběru je 1.11.2019, pro hovězí maso je termín 01.11.2019. Více informací o závozech najdete zde.

Rozvozy masa

Vážení zákazníci,

Nejbližší rozvoz nebo osobní odběr objednávek je 1.11. 2019.

POZOR! Nejbližší rozvoz nebo osobní odběr hovězího masa je 1.11. 2019. Objednávky na hovězí maso přijímáme do pondělí 28.10. 2019.

 

Cena dopravy

Cena dopravy je 90,- Kč za objednávku do 500,- Kč. U objednávek nad 500 Kč je dopravné zdarma.

Oblast rozvozu

Rozvoz provádíme do 35 km od Vranova u Brna. Dodání je přímo k vám domů nebo na vámi udanou adresu. Balíček obdržíte ve zvoleném termínu dodání (každý pátek) mezi 7:30 a 14:00. Při větších objednávkách je možnost individuální dohody závozu mimo rámec 35 km.

Balení

Maso a výrobky z masa mají v době dodávky ideální dobu zrání a jsou vakuově balené. Výrobky, jsou tak dokonalé a připravené k okamžitému použití v kuchyni, uskladnění v chladničce a pro zamrazení.

Výběr termínu dodávky

Dodávky se provádějí jednou týdně, každý pátek. Chcete-li obdržet balíček v pátek tento týden, požádáme vás o objednávku nejpozději v úterý do 22.00 hodin. Váš balíček bude zpracován ve čtvrtek. Následující den, v pátek, obdržíte dodávku přímo na zadanou adresu.

Přijetí zásilky

V daném termínu dodání obdržíte zásilku prostřednictvím rozvozového auta Divokých farem na adresu, kterou jste uvedli. Chcete-li zásilku přijmout, musíte být na dané adrese k zastižení.

TIP: Vaše objednávka může být také doručena na vaše pracoviště nebo do kanceláře!