Termín nejbližšího závozu nebo osobního odběru je 1.11.2019, pro hovězí maso je termín 01.11.2019. Více informací o závozech najdete zde.

Jak nakupovat

Objednávky jsou přijímány prostřednictvím našeho e-shopu www.divokefarmy.cz. Rozvoz objednávek nebo osobní odběr se provádí jednou týdně, každý pátek. Pouze  hovězí maso je rozváženo, dodáváno dle termínů dodavateletermín nejbližšího závozu je ve žlutém rámečku na úvodní ploše. Chcete-li obdržet zboží v pátek tento týden, požádáme vás o objednávku nejpozději v úterý do 22.00 hodin(hovězí do pondělí). Vaše objednávka bude zpracována ve čtvrtek. Následující den, v pátek, obdržíte doručení přímo na zadanou adresu. Ve výjimečných situacích lze domluvit dodávku zboží i nestandardně mimo výše uvedené pravidlo na telefonních číslech 775 668 090, 775 965 785 nebo mailem obchod@divokefarmy.cz.

 

Objednávky přijímáme prostřednictvím našeho e-shopu www.divokefarmy.cz. Rozvoz provádíme jednou týdně a to vždy v pátek. Objednávka k osobnímu odběru je také vždy nachystána na pátek v našem obchodě ve Vranově u Brna. Chcete-li obdržet balíček v tento týden v pátek, prosíme Vás o zaslání objednávky nejpozději v úterý do 22.00 hodin. Vaše objednávka bude zpracována ve čtvrtek, aby byla vždy čerstvá. Následující den, v pátek, obdržíte balíček přímo na zadanou adresu. Ve vyjímečných případech lez domluvit dodávku zboží i nestandardně mimo výše uvedené pravidlo na telefonních číslech 775 668 090, 775 965 785 nebo mailem obchod@divokefarmy.cz.