Termín nejbližšího závozu nebo osobního odběru je 1.11.2019, pro hovězí maso je termín 01.11.2019. Více informací o závozech najdete zde.

Doprava

Cena dopravy

Cena dopravy je 90,- Kč za objednávku do 500,- Kč. U objednávek nad 500 Kč je dopravné zdarma.

Oblast rozvozu

Rozvoz provádíme do 35 km od Vranova u Brna. Dodání je přímo k vám domů nebo na vámi udanou adresu. Balíček obdržíte ve zvoleném termínu dodání (každý pátek) mezi 7:30 a 14:00. Při větších objednávkách je možnost individuální dohody závozu mimo rámec 35 km.

Balení

Maso a výrobky z masa mají v době dodávky ideální dobu zrání a jsou vakuově balené. Výrobky, jsou tak dokonalé a připravené k okamžitému použití v kuchyni, uskladnění v chladničce a pro zamrazení.

Výběr termínu dodávky

Dodávky se provádějí jednou týdně, každý pátek. Chcete-li obdržet balíček v pátek tento týden, požádáme vás o objednávku nejpozději v úterý do 22.00 hodin ( hovězí vždy do pondělí). Váš balíček bude zpracován ve čtvrtek. Následující den, v pátek, obdržíte dodávku přímo na zadanou adresu.

Přijetí zásilky

V daném termínu dodání obdržíte zásilku prostřednictvím rozvozového auta Divokých farem na adresu, kterou jste uvedli. Chcete-li zásilku přijmout, musíte být na dané adrese k zastižení.

TIP: Vaše objednávka může být také doručena na vaše pracoviště nebo do kanceláře!