Termín nejbližšího závozu je 31.7.2020,uzávěrka objednávek je 28.7.2020,termín osobního odběru je 9.7.2020, uzávěrka objednávek je 7.7.2020. Více informací o závozech najdete zde.

Křen čerstvě strouhaný 500 g

Kód: 202
Neohodnoceno
198 Kč / ks
Tento týden k dispozici (10 ks)

Křen čerstvě strouhaný 500 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento produkt od nás již znáte – pro neustálý zájem navazujeme na jeho produkci z let minulých, kdy jsme ho dodávali stovkám spokojených zákazníků. Je již dlouhá léta známo, že křen je zdravý, chutný a neodmyslitelný k použití v naší tradiční české kuchyni. Také se ví, že křen obsahuje velké množství vitamínu C.

Ošetření 95% obsahu podílu čerstvého křenu je provedeno tak, aby žádná z jeho hodnot neutrpěla na kvalitě. Tím je čerstvě nastrouhaný křen upotřebitelný v našich kuchyních při vaření a jiných úpravách pokrmů. Díky dosažené dlouhodobé trvanlivosti je vždy po ruce právě ve chvíli, když máte na čerstvý strouhaný křen chuť! Náš výrobek šetří čas, práce spojené s loupáním, čištěním a strouháním a propůjčuje tak připravovaným pokrmům koření a temperament. Křen se podává k vařenému, grilovanému nebo uzenému masu, k šunce a párkům. Výborný je do omáček, na studené mísy nebo jen k jemnému okořenění pokrmů. Ostrost strouhaného čerstvého křenu vhání slzy do očí i po pěti měsících! Tak dlouho Vám vydrží v chladnu při teplotě +2 až +8 oC v případě, že ho však nespotřebujete dřív!